15°C New York
June 14, 2024
Trusculpt İD/Flex: Ameliyatsız Yağlarınızdan Kurtulurken Kusursuz Kaslara Kavuşun!
Güncel

Trusculpt İD/Flex: Ameliyatsız Yağlarınızdan Kurtulurken Kusursuz Kaslara Kavuşun!

Oca 5, 2024

Trusculpt uygulaması; ideal vücut kilosuna ulaşmak için uzun süredir çaba harcayanlar, ağır diyetler altında ezilenler için doğal yollarla zayıflayabilmeyi sağlayan bir sistemi içerir. Bıçak altına yatmadan, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın radyo frekans teknolojisi kullanılarak kişiye özel tanımlanabilen zayıflama sistemidir.

 

Vücudun daha rahat şekil almasını sağlayarak yağ hücrelerinin derinden parçalayan Trusculpt uygulaması iki farklı aşamadan meydana gelir. Trusculpt ID daha çok Monopolar teknoloji kullanılarak yağ hücrelerinin parçalanmasını hedefler.

 

“Doğal Yollarla Bedeninizi Tasarlayın”

Kişiye özel belirlenebilen klinik çalışma sonucunda ortalama olarak %24 oranında yağ azalması mümkün hale gelir. Bölgesel incelme fırsatı sunan bu yöntem estetik olarak kaslı bir görüntü elde edebilmeyi de sağlar. “Doğal yollarla bedeninizi tasarlayın” sloganı ile yola çıkılan bu sistemde trusculpt id uygulaması fazla yağ dokusunun bölgeden cerrahi müdahale olmadan uzaklaştırılmasını sağlar.

 

Trusculpt İD ile 15 Dakikada İncelin!

Bireysel olarak beden kitle endeksine uygun bir tedavi planı oluşturulur. 15 dakikada tamamlanan işlem acısız ve ağrısız olarak sonlandırılır. Radyo frekans yöntemi kullanılarak uygulanan incelme işlemi 15 dakikada tamamlanır. Talep edilen bölgeye yönelik olarak çoklu seanslardan oluşabilir.

 

Trusculpt uygulaması karın, kol, bel, basen ve bacak bölgeleri için uygundur.

 

Trusculpt Flex ile 45 Dakikada Kaslarınıza Kavuşun!

Gerekli görüldüğünde yeniden tekrarlanabilir. Trisculpt ID uygulaması temelinde bölgesel incelme ve yağ yakımını desteklerken Trusculpt Flex uygulaması temelinde kas tasarımı ve yağ yakımını destekler. Kasları şekillendirebilmenin en pratik yolu Trusculpt Flex uygulaması 45 dakikada ağrı ve acı olmadan veya ameliyata gerek duyulmadan yapılan bir işlemdir.

 

30 Günde Sporsuz Mucize!

Sosyal hayata yeniden adapte olabilmeyi sağlayan bu işlem etkili sonuçlar alabilmeyi sağlar. Spor ya da diyetle yapılamayan kaslar estetik olarak 30 günlük süreçte gözle görülür ölçüde ortaya çıkarılır. Fazla yağlardan arınan vücut kaslı görüntüsü ile özgüven tazeler. 4 ile 6 seans aralığında değişen trusculpt flex uygulaması acısız şekilde tamamlanır. Uygulama sonrasında kişinin gündelik hayatına hızla geri dönmesi mümkündür.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir